Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Budapest, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, kissé sérült gerinccel, a sarkainál kissé kopottas borítóval, felül aranyozott lapszélekkel. de egyébként jó állapotban.
Parsifal or the Legend of the Holy Grail. Retold from Ancient Sources with Acknowledgment to the Parsifal of Richard Wagner by T.W. Rolleston. Presented by Willy Pogany London, 1912, Harrap. Finely illustrated throughout in color and with 16 tipped-in color plates within decorative borders, numerous full-page illustrations, each text leaf with elaborate pictorial borders, the text in calligraphy. ...
Idézetek tára. Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1898, Müller Károly-ny. Átköttöt févászon-kötés. Jó állapotban. Jedlicsák Pál (1844-1917) kanonok, egyházi író, történész magánkönyvtári (név)bejegyzésével, és bélyegzőjével.
Kassák Lajos: Kis könyv haldoklásunk emlékére. Bp., 1945, Uj Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner Intézet Rt.) Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes kötésben, sérült gerinccel.
Toma István: A hegyaljai diákok. Regény a serdültebb ifjúság számára. Bp., 1912, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, szövegközti illusztrációkkal, de egyébként jó állapotban.