A. J. Russell: Csak bűnösöknek. (For sinners only.) Fordították Ifj. Biberbauer Richárd és Ifj. Czeglédy Sándor. Bp., 1934, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon-kötés.
Bársony István: A rab király szabadon. Fantasztikus állatregény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, a lapok egy részének a széle szakadozott, hiányos, pár lap kijár, az utolsó két lapon firka.
Magyar Életrajzi Lexikon I-IV. kötet. Bp., 1982-1994, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik papírborító szakadt, hiányos, de egyébként jó állapotban.
Vegyes dedikált és aláírt könyvtétel, 4 db: Kondorosi Ferenc: A jog: norma és program. Bp., 2006, Urbis. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban. Szilágyi Ferenc: Deákok tüköre. Magyar diákvilág a felvilágosodás korában. Budapest, 1986, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó, 288 p. Kopottas kiadói papírkötés. A szerző dedikációjával. Vargha Kálmán: Egy modern kísértetlátó. (Cholnok...
Vegyes könyvtétel, 2 db: Ifj. Lele József: Az úr készen találta őt. Bálint Sándor élete. Kecskemét, 1996, Korda. Kiadói papírkötés. Bálint Sándor: A szeged-alsóvárosi templom. Műemlékeink. Bp., 1966, Pannónia. Kiadói papírkötés.