Vegyes könyvtétel, 21 db: Karinthy Ferenc: X utolsó kalandja; Karinthy Ferenc: Epepe; Jaroslav Hasek: A Balaton Partján; Adriana Trigiani: Szerelmem, Nella; Greg Iles: Halálos rettegés; Jorge Amado: Holt tenger, az éjszaka pásztorai, Tabi László: ... ajánlom magamat, Gyurkó László: 1956, Surányi Endre: "Rákosi garázsmestere voltam"...stb. Különféle kiadásban, változó kötésben.
A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI, Kkiiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
6 db könyv-Fagyöngy. Bp., Révai; Wilder Thornton: Szent Lajos király hídja. Bp., Révai; Zilahy Lajos: Valamit visz a víz. Bp., Athenaeum; Tóth Endre: Örökké viharban. Debrecen, Csokonai; Györffy István: Nagykunsági krónika. Bp., 1941, Turul; Petőfi össze költeményei. Kötetenként változó, általában rossz állapotban.
Vegyes könyv tétel: Karinthy Frigyes: Budapesti emlék; Maupassant: A mi szívünk; Váci Mihály: A sokaság fia; A felszabadulás krónikája. Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
Dr. Ormándy Miklós: A virágok beszélnek. Bp., 1909, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.