A régi és mai belga művészet kiállításainak tárgymutatója. A magyar kormány meghívására szervezte a belga kir. kormány. Rendezte az O.M. Képzőművészeti Társulat, a Szinyei-Merse-Társaság közreműködésével. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, magyar és francia nyelven. Budapest, 1927, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé hiányos borítóval, ragasztott g...
Jácéntos virágom. Néhány évszázad magyar dalterméséből száztizenegy legszebb magyar dal csokorba kötve. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa, (Seidner Lit.-ny.) Kiadói illusztrált spirálozott papírkötés, kissé kopott hátsó borítóval. Jó állapotban.
Rozmaring. Balázs Árpád ötven kiválasztott legszebb dala. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa, (Seidner Lit.-ny.) Kiadói illusztrált spirálozott papírkötés. Szép állapotban.
Szántó Piroska: Forradalmi Szvit 1956 október-december. Bp., é.n. (1984), Corvina, Kiadói félvászon papírkötés, az elülső szennylap és egy lap hiányzik, a címoldal javított.
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n., Pesti Napló. Átkötött egészvászon-kötés, de belül szép állapotban.
A Dunakanyar festője Szőnyi István 1894-1960. Kiállítás Szőnyi István halálának 50. évfordulója alkalmából. Szentendrei képtár 2010. augusztus 27-november 14. PMMI - Ferenczy Múzeum kiadványai 31. Szerk.: Klemmné Németh Zsuzsa. Szentendre, 2010, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága, 20 p. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Dési Huber István emlékkiállítása. Szerk.: Dr. Manga Jánosné Heil Olga. Bp., 1964, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és francia nyelven. / István Dési Huber Retrospective. Paperbinding, in Hungarian and French language.