15591.
297. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Félix Dahn Gesammelte Werke 2. kötet. Leipzig-Berlin-Grunewald, é..n, Breitkopf und Härtel-Hermann Klemm. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, német nyelven./Half-linen-binding, with a worn cover,with a little bit poor spine, in German language.