15562.
297. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Jean-Baptiste Rousseau: [Lettres de Rousseau sur differens sujets. Tome I. Seconde Part. Geneve, 1749, Barrillot&Fils,] 360 p.Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval, hiányzó címoldallal, francia nyelven, Tóth Béla ex libris-szével. / Jean-Baptiste Rousseau: [Lettres de Rousseau sur differens sujets. Tome I. Seconde Part. Geneve, 1749, Barrillot&Fils,] 360 p. Contemporary leather-binding, with a little bit damaged cover, with worn cover, the front page is missing, with ex libris, in French language.