Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 30

Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után. A béke háborúi. 1-2. köt. Bp., 1938, Franklin. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15244.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15245.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15246.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15247.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Monarchiánk hadseregének jelenlegi szervezete. . Bp., 1917. Pallas. Kiadói papírkötésben. 32p. + 2 kihajtható melléklet.
15248.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Szolgálati szabályzat a m, kir honvédség számára. harmadik rész- Lovasság. Bp., 1915. Pallas. 112p. Kiadói, kissé tépett szélű papírkötésben.
15249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Justrow, Karl: Korszerű háború. A műszaki hadviselés és harceszközei. Átdolgozta: Nemes Suhay Imre.  Bp. (1939.) Singer és Wolfner. 227 l. A borító Fenyves Sándor munkája. Egészvászon kötésben, papír védőborító nélkül
15250.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. 317 l. Aranyozott, kiadói félvászonkötésben
15251.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Kézigránátharc.. Bp., 1917. Pallas. Kiadói papírkötésben. 61p. + 7 kihajtható melléklet.
15252.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18
A magyar huszár. A magyar lovaskatona ezer évének története. Szerk.: Ajtay Endre, vitéz Péczely László. A történelmi arcképcsarnokot Reé László. Bp.,[1936], Reé László. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
15254.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Józsa Béla: Egyetemisták az ostromgyűrűben. A Magyar Királyi I. Honvéd Egyetemi zászlóalj története. 1944. októberétől 1945. február 14-ig. Budapest, 1999, Történelmi Hagyományőrző és Hadisírgondozó Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötésben.
15255.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gyóni Géza: Levelek a Kálváriáról és más költemények. (A fogságból.) Bp., 1916, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés.
15256.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft