Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1583746
15115
297
Books: Sports, Chess, Alpinism
Wilhelm Müseler: A lovasoktatás kézikönyve. Fordította Agócs Mónika. Lovasakadémia 7. Bp., 2000, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1583752
15116
297
Sussanne Miesner, Michael Putz, Martin Plewa, Eckart Meyners, Angelika Frömming: A jól képzett lovas. Fordította Agócs Mónika. Lovasakadémia 12. Bp., 2005, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1584546
15117
297
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Jó állapotban. 1538103
15118
297
Misur Tamás: Nagy olasz futballkönyv I. Bp., 2000, Aréna. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1520051
15119
297
1967 Ki nyeri a bajnokságot? NB I-NB I/B 1967. ősz. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés, 48 p. 1520070
15120
297
1969 NB I-NB I/B 1969. Ki nyeri a hatvanhetediket? Bp., 1969, Egyetemi Nyomda, 64 p. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés. 1520059
15121
297
1968 Indul a bajnokság! NB I-NB I/B 1968. Bp., 1968, Egyetemi Nyomda, 63 p. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés. 1327452
15122
297
Pálfai János: Futball iskola. I. Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben, kis ázásnyommal. 1588784
15123
297
V.N. Panov, J. B. Esztrin: Megynyitások kézikönyve. Bp., 1971, Sport. Második, átdolgozott és bővített kiadás.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1567622
15124
297
Kállai Gábor, Szabolcsi János: 64 kockára 64 teszt. Végjátéktesztek. Bp., é.n., Alfadat-Press. Kiadói papírkötés, ragasztott elülső borítóval, de belül jó állapotban. 1508725
15125
297
Dr. Helmut Pfleger-Ossi Weiner: Mephisto Schachschule A. München, 1987, Hegener+Glaser AG. Kiadói papírkötésben. 1552836
15126
297
Galla Ferenc: Cselgáncs. Bp., 1968, Sport. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft