Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 34

Wilhelm Müseler: A lovasoktatás kézikönyve. Fordította Agócs Mónika. Lovasakadémia 7. Bp., 2000, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15115.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sussanne Miesner, Michael Putz, Martin Plewa, Eckart Meyners, Angelika Frömming: A jól képzett lovas. Fordította Agócs Mónika. Lovasakadémia 12. Bp., 2005, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15116.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Jó állapotban.
15117.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Misur Tamás: Nagy olasz futballkönyv I. Bp., 2000, Aréna. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15118.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1967 Ki nyeri a bajnokságot? NB I-NB I/B 1967. ősz. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés, 48 p.
15119.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1969 NB I-NB I/B 1969. Ki nyeri a hatvanhetediket? Bp., 1969, Egyetemi Nyomda, 64 p. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés.
15120.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1968 Indul a bajnokság! NB I-NB I/B 1968. Bp., 1968, Egyetemi Nyomda, 63 p. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés.
15121.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15122.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
V.N. Panov, J. B. Esztrin: Megynyitások kézikönyve. Bp., 1971, Sport. Második, átdolgozott és bővített kiadás.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15123.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kállai Gábor, Szabolcsi János: 64 kockára 64 teszt. Végjátéktesztek. Bp., é.n., Alfadat-Press. Kiadói papírkötés, ragasztott elülső borítóval, de belül jó állapotban.
15124.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15125.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Galla Ferenc: Cselgáncs. Bp., 1968, Sport. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
15126.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft