15132.
297. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Weiß, Jürg: Klippen und Klüfte. Zürich - Leipzig, 1942, Orelli Füssli Verlag. Benedek István (1915-1996) ex librisével. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.