15130.
297. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Weis, Jürg: Klippen und Klüfte. Zürich - Leipzig, 1942, Orell Füssli Verlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.