15405.
297. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Camille Flammarion: Uránia. Bieler, Gambard és Myrbach eredeti rajzaival. Bp., 1896, Légrády. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, foltos gerinccel, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap kijár, számos szövegközti illusztrációval.