Könyvek: Történelem

Tételek száma: 85

Dr. Sebestyén Gyula: A magyar honfoglalás mondái I. Bp., 1904, Franklin, XX+563 p. Átkötött kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, márványozott lapélekkel.
15171.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15172.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Kenyér és tank. 1956 pestszentlőrinci és pestszentimrei eseményei. Szerk.: Heilauf Zsuzsanna. Bp., 2016, Tomory Lajos Múzeum. Megjelent 550 példányban! Papírkötésben, jó állapotban.
15173.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Selyemút története. Szerk.: Wang Xuejun. h. n., 2016, HCL. Papírkötésben, jó állapotban.
15174.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Pályi Ede: Magyarország a háború után. Közgazdaságunk helyreállítása. Bp., 1917, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé szakadt, kissé foltos lappal, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
15175.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15176.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Surányi Lajos: A dunai népek tragédiája és Csehszlovákia. Bp., Szerző Kiadása. II. és III. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15177.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15178.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Herzog József: Skóciai Szent Margit származásának kérdése. Különlenyomat Turul LIII. számából. Bp., 1939, Franklin-Társulat-ny. Kiadói papírkötés, megviselt, ragasztott gerincű borítóval, de belül jó állapotban.
15179.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, kopott, foltos borítóval, az első és a másodi kötetben ceruzás aláhúzásokkal.
15180.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
15181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15182.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft