Dr. Sebestyén Gyula: A magyar honfoglalás mondái I. Bp., 1904, Franklin, XX+563 p. Átkötött kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, márványozott lapélekkel.
Kenyér és tank. 1956 pestszentlőrinci és pestszentimrei eseményei. Szerk.: Heilauf Zsuzsanna. Bp., 2016, Tomory Lajos Múzeum. Megjelent 550 példányban! Papírkötésben, jó állapotban.
Dr. Pályi Ede: Magyarország a háború után. Közgazdaságunk helyreállítása. Bp., 1917, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé szakadt, kissé foltos lappal, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
Gyermeksorsok és gyermekvédelem Budapesten a Monarchia idején. A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteményének kiállítása. Bp., 1996. Készült 400 példányban, volt könyvtári példány, papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobs László, Máriáss Imre. Budapest, 1943, Magyar Ipar és Kereskedelem Kiadóhivatala. Kiadói félvászon borítóban, kissé viseltes gerinccel, kissé kopottas borítóval.
Herzog József: Skóciai Szent Margit származásának kérdése. Különlenyomat Turul LIII. számából. Bp., 1939, Franklin-Társulat-ny. Kiadói papírkötés, megviselt, ragasztott gerincű borítóval, de belül jó állapotban.
A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, kopott, foltos borítóval, az ...
Prescott V. H.: V. Károly császár lemondása és végnapjai a Szt.-Yusti kolostorban. Fordíotta P. Szatmháry Károly. Bp., 1893, Ráth Mór, VI+196 p. Uj kiadás. Papírkötés, megviselt állapotban, viseltes, sérült, hiányos borítóval.
Virág Benedek magyar századai. Második kiadás Toldy Ferenc által. III-V. kötet egybekötve. Pest, 1862-1863, Heckenast Gusztáv. Félvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.