Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 115

E. Lynn Linton: The Lake Country. W. J. Linton metszeteivel, London, 1864, Smith, Elder and Co. Angol nyelven. Kiadói dobornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, jó állapotban. / In English, golden, embossed cloth binding. Good condition.
15000.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15001.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Dr. Wick Béla: Kassa története és műemlékei. Kassa, 1941, Wiko, 446 p. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító megviselt állapotban, de belül jó állapotban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
15002.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Róna Zsigmond: A hőmérséklet évi menete Magyarországon. M. Kir. Országos Meterológiai és Földmágnességi Intézet hivatalos kiadványai 1900. III. kötet. Bp., 1900, Károlyi György Kő és Könyvnyomdája. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15003.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15004.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15005.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Budapest Székesfőváros Statisztikai Évkönyve XX. évfolyam. Szerk.: Dr. Illyésfalvi I. Lajos. Bp., 1932, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, magyar és német nyelven./ Statistisches Jahrbuch der Haupt- und Reisdenzstadt Budapest. XX. Jahrgang 1932. Half-linen-binding, with spotty and worn cover, in Hungarian and German languages.
15006.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Reich Milton Oszkár: Erdély útikönyv. Bp., 1942, Eggenberger. Későbbi műbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15007.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kazán-Orsova-Vaskapu. Kasan-Orsova-Eisernes Thor. Orsova, é.n., Hutterer Géza, 12 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírborítóban, a zsinórfűzés hiányzik, 2 fotó hiányzik, magyar és német nyelven.
15008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Patrick Leigh Fermor: Erdők s vizek közt. Esztergomtól Brassóig gyalogszerrel 1934-ben. Bp., 2002, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15009.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15010.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kaposvári Kalauz. Kaposvár, 1946, Új Somogyi Nyomda. 88p. + 1 kihajtható térkép
15011.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft