Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. "II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata" Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa" commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (50mm) C:XF small patina
1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét" a Levente szervezet Zn lemez gomblyukjelvénye. Szign.: MASEFSZKY (22x31mm) T:2 Hungary 1943. "9th International Week of Sports at Lake Balaton" Zn sheet metal buttonhole badge of Hungarian Youth Paramilitary Group Levente. Sign.: MASEFSZKY (22x31mm) C:XF
1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagontokban T:1- zománchiba / Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, in case C:AU NMK 611.
Ausztria 1915. "Vörös Kereszt Bronz Díszérme" kitüntetés adományozó oklevele Ferenc Salvator herceg facsimile aláírásával T:III Austria 1915. "Red-Cross Bronze Medal" awarding warrant with the facsimile signature of Duke Franz Salvator C:F
Szíria 1985. "Szír Hadsereg létrejöttének 40. évfordulója" festett Br kitüntetés, kommunista jelvénnyel és szalaggal T:2 kopott festék Syria 1985. "Medal for the 40th Anniversary of the Syrian Military" painted Br decoration with communist badge and ribbon C:XF paint worn