https://darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 285

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Marie Adler (1863-1947): Schönlaterngasse Wien. Rézkarc, papír, jelzett, 25×26 cm
10000.
 

Marie Adler (1863-1947): Schönlaterngasse Wien. Rézkarc, papír, jelzett, 25×26 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.949
EUR
,
20.000
USD
,
0.017
BTC
Ajánlatok száma:
2
Agricola jelzéssel: Hegyek, olaj, farost, sérült sarokkal 38×55 cm
10001.
 

Agricola jelzéssel: Hegyek, olaj, farost, sérült sarokkal 38×55 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
EUR
,
16.000
USD
,
0.013
BTC
Ajánlatok száma:
3
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré, grafit, papír, jelzés nélkül, 79×58 cm
10002.
 

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré, grafit, papír, jelzés nélkül, 79×58 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.898
EUR
,
40.000
USD
,
0.033
BTC
Ajánlatok száma:
1
Antal Irén (1903-1999): Vízparton, akvarell, papír, jelzett, 31×43 cm
10003.
 

Antal Irén (1903-1999): Vízparton, akvarell, papír, jelzett, 31×43 cm

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
28.814
EUR
,
34.000
USD
,
0.028
BTC
Ajánlatok száma:
0
Ábrahám Rafael (1929-2014): Kidőlt kerítés. Színes linó, papír, jelzett, 27×19 cm
10004.
 

Ábrahám Rafael (1929-2014): Kidőlt kerítés. Színes linó, papír, jelzett, 27×19 cm

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
EUR
,
12.000
USD
,
0.010
BTC
Ajánlatok száma:
0
Badacsonyi Sándor (1949-): Poe illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×27 cm
10005.
 

Badacsonyi Sándor (1949-): Poe illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×27 cm

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.119
EUR
,
32.000
USD
,
0.027
BTC
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink


Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés