Metszetek

Tételek száma: 20

Kossuth Lajos imája a kápolnai elesettek felett 1849. évi Február 27 napján. Dekoratív színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Foltos, restaurálás nyoma. Paszpartuban. Üvegezett keretben 45x58 cm
11000.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Zichy Mihály (1827-1906): 5 db erotikus jelenet, a széleken szárazpecséttel, közötti méretben, a hátoldalukon sorszámozással (200/36), az egyik kissé foltos, 24x20 cm és 25x17 cm
11001.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1857 Ferenc József és Erzsébet királyné portréja, rotációs fametszet, papír, a Vasárnapi Újság 4. évfolyamából, 35×26,5 cm
11002.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1857 Bécs, Stephansdom, rotációs fametszet, papír, a Vasárnapi Újság 4. évfolyamából, 33,5×26 cm
11003.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1857 Weinem C. Reiwel (?-?): A kassai Székes-Egyház, rotációs fametszet a Vasárnapi Újság egyik 1857-es számából, dúcon jelzett, papír, 14x26cm
11004.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1840-1850 Vác, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, paszpartuban, 11x15.5 cm.
11005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1847 Visegrád litografált képe 1595-ben. Joseph Vincenz Haufler Album von VIsegrad c. művéből, paszpartuban, 17x14 cm
11006.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
XVIII. század: 5 db kőnyomatos kép üvegezett keretekben / 5 lithographic images from the XVIII: century in glazed frames 10x14 cm
11007.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11009.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1850-1880 Der fels der Kirche, színes litográfia, jelzés nélkül, Melanchton és Luther, Gusztáv Adolf reformátorok és I. hesseni Frigyes svéd királyokkal alakjaival a képen, körbevágva, sérült fa képkeretben, 31x41 cm/ cca 1850-1880 Der fels der Kirche, color lithography, without sign, with the figures of the reformators, Melanchthon and Luther, and the figures of the kings os Sweden, Gustav Adolph and I. Frederick of Hessen, the picture cut round, in damaged wooden frame, 31x41 cm
11010.

cca 1850-1880 'Der fels der Kirche', színes litográfia, jelzés nélkül, Melanchton és Luther, Gusztáv Adolf reformátorok és I. hesseni Frigyes svéd királyokkal alakjaival a képen, körbevágva, sérült fa képkeretben, 31x41 cm/ cca 1850-1880 'Der fels der Kirche', color lithography, without sign, with the figures of the reformators, Melanchthon and Luther, and the figures of the kings os Sweden, Gustav Adolph and I. Frederick of Hessen, the picture cut round, in damaged wooden frame, 31x41 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Földrajzi és csillagászati metszet. Schematismus Geographiae Mathematicae ... Cura Homann Heredum Norimbergae Anno 1753. Nagyméretű, színezett rézmetszet, sérült / Colored etching. Damaged. 60x54 cm
11011.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft