https://darabanth.com/

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 8

Antik réz feszület, 14×7 cm
11020.

Antik réz feszület, 14×7 cm

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.557
36.496
0.033
BTC
cca 1929-1932 Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, fedelén a Társadalmi Egyesületek Szövetsége A Magyar Társadalom Legjobbjainak kitüntetésével, alján 1929 és 1932. évben a T. E. Sz. díját Tormay Cecile írónő nyerte, fedelének belső oldalán az írónő T. C. monogramos fényképével, jelzett, mesterjeggyel, 8,5×7×2 cm, bruttó 111,9 g
11021.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
167.785
182.482
0.167
BTC
18
cca 1900 Orosz bronz feszület, 26×14 cm
11022.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.557
36.496
0.033
BTC
14
Unis France sztereokép néző, jó állapotban / Stereoscope
11023.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.336
54.745
0.050
BTC
cca 1930 Autóüveg párátlanító készülék, utólag felszerelhető az automobilokra / cca 1930 Vintage auto back windscreed vapour diffuser 45x22 cm
11024.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
21.898
0.020
BTC
Dekoratív süteményes készlet. Aranyozott alpakka, csont nyéllel, díszdobozban / Vintage tarte set, 36x11 cm
11025.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
21.898
0.020
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

298. aukció:
Elszámolás: június 6-tól

299. aukció:
Elszámolás: június 20-tól
Fizetési határidő: június 16.

300. aukció:
Megtekintés: június 12 - 15 között;
Tételek átvétele: június 19-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 30;
Elszámolás: július 11-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy