https://darabanth.com/

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 8

Antik réz feszület, 14×7 cm
11020.

Antik réz feszület, 14×7 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.557
36.496
0.100
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1929-1932 Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, fedelén a Társadalmi Egyesületek Szövetsége A Magyar Társadalom Legjobbjainak kitüntetésével, alján 1929 és 1932. évben a T. E. Sz. díját Tormay Cecile írónő nyerte, fedelének belső oldalán az írónő T. C. monogramos fényképével, jelzett, mesterjeggyel, 8,5×7×2 cm, bruttó 111,9 g
11021.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
167.785
182.482
0.500
BTC
18
Eladási ár:
100 000 Ft
cca 1900 Orosz bronz feszület, 26×14 cm
11022.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.557
36.496
0.100
BTC
14
Eladási ár:
18 000 Ft
Unis France sztereokép néző, jó állapotban / Stereoscope
11023.

Megvehető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.336
54.745
0.150
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1930 Autóüveg párátlanító készülék, utólag felszerelhető az automobilokra / cca 1930 Vintage auto back windscreed vapour diffuser 45x22 cm
11024.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
21.898
0.060
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Dekoratív süteményes készlet. Aranyozott alpakka, csont nyéllel, díszdobozban / Vintage tarte set, 36x11 cm
11025.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
21.898
0.060
BTC
Eladási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

296. aukció:
Elszámolás: május 9-től

297. aukció:
Elszámolás: május 23-tól
Fizetési határidő: május 19.

298. aukció:
Megtekintés: május 15-18 között;
Tételek átvétele: május 22-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 2;
Elszámolás: június 6-tól

27. Nagyárverés:
Megtekintés: május 15-25 között

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy