1 000 Ft
1912 Budapest írásban és képben. A Magyar Hírlap naptár-albuma az 1912-ik esztendőre. Szerk.: Márkus Miksa. Bp., Nap-nyomda. Félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kötéssel, szecessziós illusztrációkkal.