Nyomtatványok

Tételek száma: 285

1924 Gletschergarten in Luzern. Luzern, C. J. Bucher. Érdekes képekkel. Papírkötésben, jó állapotban, 40 p.
12725.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1924 Göcseji Nagy Képes Naptár az 1924. szőkőévre. Szerk.: Nagy Képes Naptár. Zalaegerszeg, Fülöp-nyomda. Papírkötésben, viseltes szakadozott állapotban.+ A borító hátoldalán Schütz Sándor és Fia Kékfestőgyár (Zalaegerszeg) reklám címkéjével, Kner Nyomda (Gyoma), jelzett, szakadt, sérült, viseltes állapotban, 9x7 cm. Kner Albert (1899-1976) által tervezett címke.
12726.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1925 Francia borozó litografált étlapja / Lithographic menu of French winery
12727.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12728.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1926 OMGE meghívó Kozma Ferenc emlékünnepélyre
12729.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
12730.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1927 Enit, az olasz hivatalos menetjegyiroda utazási füzete / Compagnia Italiana pel Turismo info booklet
12731.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1926-1948 Meghívók különböző bálokra, estélyekre, 33 db (Meinl-kör, Műegyetemi Evezős Club, Széchényi-bál, Urbana-álarcosbál, Szent Imre Collégium, Medikus-bál, Jogász-bál, Budapest-bál...stb)
12732.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Pálóczi Edgár: Keresztneveink zseblexikona. Bp., 1927. 48p.
12733.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1927 Magyar Athléta Klub Athléta Bál meghívó és jelvény
12734.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1928 A M. Kir. Budapesti Vámmentes Kikötő Raktári vállalatának üzletszabályzata. Jóváhagyta a M. Kir. Kereskedelmi Miniszter 1928. évi október hó 18-án 112,458/XII. sz. alatt kelt rendeletével. Bp., Magyar Királyi Állami Nyomda.
12735.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1928 A m. kir. minisztérium rendelete. A m. kir. budapesti vámmentes kikötőre vonatkozó rendtartás tárgyában.
12736.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft