Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.
Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal.
1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 47. évfolyam. Teljes évfolyam, 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Balaton különszámmal, térképpel.
1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban.