1937 Otto Winzer (Ballenstedt - Harz) baromfi kereskedő prospektusa, német nyelven./ 1937 Brochure of Otto Winzer (Ballenstedt - Harz) poultry merchant, in German language.
1938 Budapest útmutatója és térképe. Tizennégy kerület villamos kisszakasz megjelöléssel. Bp., 1938, Aczél Testvérek. Tűzött papírkötés, térkép nélkül, 39 p.
dr. Keéri-Szántó Andor: A könyv boltiára és a kartelltörvény. Bp., 1938. 12p. + Magyar könyvkiadók és könyvkereskedők országos egyesülete ötvenéves jubileumi díszülése. Bp., 1929. Stephaneum. 14p.
1938 Magyar Női Szemle. Folyóirat. A szellemi pályán működő nők lapja. Szerk.: Dr. Magyary Zoltánné Dr. Techert Margit. IV. teljes évfolyam, 1-12 számok. Pécs, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. Korabeli egészvászon-kötés, valamegyi szám borítóját bekötötték. Magyar feminista folyóirat. Jó állapotban./ 1938 Hungarian Woman's Review. Hungarian feminist review, full year, in good cond...
cca 1939-1945 Boeing repülőgépgyár képei, többségében a gyártósorról, közte egy a repülőkről repülés közben,8 db, 18x18 cm és 18x25 cm közötti méretben.
1939 Az ország útja. Állam és nemzetpolitikai folyóirat. Szerk.: Barankovics István, Dessewffy Gyula. 1939. január-december, 1-12. számok. Harmadik, teljes évfolyam. Bp., Deák Ferenc Társaság. Papírkötés, kissé foltos borítókkal, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, Udvardi és Básthi dr. Udvardy Jenő (1880-1941) jogász, kormányfőtanácos, zalaegerszegi ügyvédi kamara elnökének ex libris-szeivel....