1924 Göcseji Nagy Képes Naptár az 1924. szőkőévre. Szerk.: Nagy Képes Naptár. Zalaegerszeg, Fülöp-nyomda. Papírkötésben, viseltes szakadozott állapotban.+ A borító hátoldalán Schütz Sándor és Fia Kékfestőgyár (Zalaegerszeg) reklám címkéjével, Kner Nyomda (Gyoma), jelzett, szakadt, sérült, viseltes állapotban, 9x7 cm. Kner Albert (1899-1976) által tervezett címke.
1926 Napkelet. IV. fél évfolyam. 1926 június-december 6-10. szám. VIII. kötet. Szerk.: Tormay Cecile. Bp., Magyar Irodalmi Társaság. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, pár helyen aláhúzással, VI+994 p. M. Kir. jutasi Honvéd Altisztképző és Nevelőintézet Könyvtárának intézményi pecsétjével.
1926-1948 Meghívók különböző bálokra, estélyekre, 33 db (Meinl-kör, Műegyetemi Evezős Club, Széchényi-bál, Urbana-álarcosbál, Szent Imre Collégium, Medikus-bál, Jogász-bál, Budapest-bál...stb)
1928 A M. Kir. Budapesti Vámmentes Kikötő Raktári vállalatának üzletszabályzata. Jóváhagyta a M. Kir. Kereskedelmi Miniszter 1928. évi október hó 18-án 112,458/XII. sz. alatt kelt rendeletével. Bp., Magyar Királyi Állami Nyomda.