https://darabanth.com/

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 400

Weöres Sándor: Tizenegy szimfónia. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás.ALÁÍRT! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15808.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.201
32.847
0.030
BTC
Rákosi Jenő: Emlékezések I-III. Bp., é.n.(1927), Franklin-Társulat, 1 t.+XIV+194+1 p.+4+186+1 p+4+170+1 p. Korabeli félbőr-kötésben, kiss kopásokkal a gerinccen és a borítón, de egyébként jó állapotban.
15809.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26.846
29.197
0.027
BTC
15810.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.248
0.017
BTC
Ferenczi Zoltán (szerk.): Mindentudó kis lexikon. Budapest, 1913, Mindentudó kis lexikon Kiadóvállalata. Aranyozott, kiadói Gottermayer-féle egészbőr kötésben, kissé kopott állapotban.
15811.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.423
14.599
0.013
BTC
15812.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.248
0.017
BTC
15813.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
21.898
0.020
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

300. aukció:
Elszámolás: július 11-től;
Fizetési határidő: június 30.

301. aukció:
Megtekintés: július 3 - 6 között;
Tételek átvétele: július 10-én, 10 órától;
Fizetési határidő: július 21;
Elszámolás: július 25-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy