https://darabanth.com/

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 400

Weöres Sándor: Tizenegy szimfónia. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás.ALÁÍRT! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15808.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.508
36.000
0.030
BTC
Rákosi Jenő: Emlékezések I-III. Bp., é.n.(1927), Franklin-Társulat, 1 t.+XIV+194+1 p.+4+186+1 p+4+170+1 p. Korabeli félbőr-kötésben, kiss kopásokkal a gerinccen és a borítón, de egyébként jó állapotban.
15809.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.119
32.000
0.027
BTC
15810.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.949
20.000
0.017
BTC
Ferenczi Zoltán (szerk.): Mindentudó kis lexikon. Budapest, 1913, Mindentudó kis lexikon Kiadóvállalata. Aranyozott, kiadói Gottermayer-féle egészbőr kötésben, kissé kopott állapotban.
15811.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
16.000
0.013
BTC
15812.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.949
20.000
0.017
BTC
15813.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.339
24.000
0.020
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy