Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 400

15820.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Vörösmarty Mihály Lyrai Költeményei I-II. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, szép állapotban.
15821.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15822.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dóczi Lajos: Vegyes Párok. Színmű. Bp., 1889, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, és gerinccel.
15823.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15824.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15825.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15826.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. A magyar népdal nemzeti jelentősége. Bp., (1941), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 133 p. Kiadói papírkötés, a címoldal sérült, hiányos, de egyénként jó állapotban.
15827.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Farkas Antal: Bujdosó Péter nótás könyve. 1920-1922. Wien, 1922, Szerzői kiadás. Kiadói kissé kopottas gerincű egészvászon-kötés. A szerző által aláírt.
15828.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Gárdonyi Géza: Pöhölyék és másefféle falusi történetek. Harmadik kiadás. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 158 p. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, Wolfner-kötésben, kopottas borítóval.
15829.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gárdonyi Géza: Mindentudó Gergely bácsi első könyve. Filléres könyvtár. Szerk.: Pósa Lajos. Bp., 1906, Singer és Wolfner. 2. kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15830.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Pósa Lajos: Hazafias versek. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
15831.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft