Rákosi Jenő: Emlékezések I-III. Bp., é.n.(1927), Franklin-Társulat, 1 t.+XIV+194+1 p.+4+186+1 p+4+170+1 p. Korabeli félbőr-kötésben, kiss kopásokkal a gerinccen és a borítón, de egyébként jó állapotban.
Szász Károly kisebb műfordításai. Német francia, angol s vegyes költőkből. Magyar családi könyvtár. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+246 p. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik K. Könyvkötő-féle kötésben. Szép állapotban.
Ferenczi Zoltán (szerk.): Mindentudó kis lexikon. Budapest, 1913, Mindentudó kis lexikon Kiadóvállalata. Aranyozott, kiadói Gottermayer-féle egészbőr kötésben, kissé kopott állapotban.
Legujabb és legteljesebb általános levelező önügyvéd és házititkár. Szerk.: Vajda László. Bp.,é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 251+1 p.Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borító sarkokkal, de belül szép állapotban.
Jókai Mór: Öreg ember nem vén ember. Képzelt regény négy részben. Jókai Mór Ujabb Regényei. Bp., 1900, Révai. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel. Jó állapotban.
Császár Ferenc: Görög-római mythológiai zsebszótár. Bp., 1844, Trattner-Károlyi-ny.,XV+522 p.+19 t. (litográfiák.) Átkötött modern félvászon-kötésben, a címoldal, az utolsó 4 lap,és az elülső szennylap hiányzik, a lapok foltosak, 229/230. oldal szakadt, 513-520. között a lapok kijárnak.
Nagy Lajos: Budapest Nagykávéház. Bp.,(1936),Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban.