https://darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 149

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. 1-2. köt. Bp., 1902-1904, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15323.
 

Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. 1-2. köt. Bp., 1902-1904, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.557
EUR
,
36.496
USD
,
0.100
BTC
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
10 000 Ft
Az én házam - Az én váram. Szerk.: Irsy László. Hogy építsem, hasznosítsam házam, kertem, otthonom 1. kötet. Bp.,(1933), Palladis. Számos szövegközti és egészoldalas ábrával. Kiadói félvászon-kötés, leragasztott borítóval, de belül jó állapotban. Unicus! A három kötetesre tervezett munkának csak ez a kötete jelent meg.
15324.
 

Az én házam - Az én váram. Szerk.: Irsy László. Hogy építsem, hasznosítsam házam, kertem, otthonom 1. kötet. Bp.,(1933), Palladis. Számos szövegközti és egészoldalas ábrával. Kiadói félvászon-kötés, leragasztott borítóval, de belül jó állapotban. Unicus! A három kötetesre tervezett munkának csak ez a kötete jelent meg.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
14.094
EUR
,
15.328
USD
,
0.042
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
Branczik-Fehérvári-Hajdú-Prakfalvi: Modern és szocreál - Építészet és tervezés Magyarországon 1945-1959. Bp., 2009. Magyar Építészeti Múzeum.
15325.
 

Branczik-Fehérvári-Hajdú-Prakfalvi: Modern és szocreál - Építészet és tervezés Magyarországon 1945-1959. Bp., 2009. Magyar Építészeti Múzeum.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
8.725
EUR
,
9.489
USD
,
0.026
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
Vásárhelyi Pál élete és művei. Születésének századik évfordulója alkalmából összeállította: Gonda Béla. Bp., 1896, Magyar Mérnök- és Építész-egylet (,,Pátria ny.). 1t. (Vásárhelyi Pál portréja), [4], 284p., 11t. (részben kihajtható). /Magyar Mérnök- és Építész-Egylet II. cyclus./ Fűzve, javított kiadói papírborítóban.
15326.
 

Vásárhelyi Pál élete és művei. Születésének századik évfordulója alkalmából összeállította: Gonda Béla. Bp., 1896, Magyar Mérnök- és Építész-egylet (,,Pátria" ny.). 1t. (Vásárhelyi Pál portréja), [4], 284p., 11t. (részben kihajtható). /Magyar Mérnök- és Építész-Egylet II. cyclus./ Fűzve, javított kiadói papírborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
EUR
,
18.248
USD
,
0.050
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
Weichinger Károly/Rimanóczy Gyula Bp., 1994. OMvH Magyar Építészeti Múzeum.
15327.
 

Weichinger Károly/Rimanóczy Gyula Bp., 1994. OMvH Magyar Építészeti Múzeum.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
8.725
EUR
,
9.489
USD
,
0.026
BTC
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
2 600 Ft
Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Jó állapotban.
15328.
 

Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
EUR
,
18.248
USD
,
0.050
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Kérjük, használja a frissítés gombot az ajánlatbeviteli mező mellett, ha az aktuális állást akarja látni. Az oldal nem frissül magától!

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

296. aukció:
Elszámolás: május 9-től

297. aukció:
Elszámolás: május 23-tól
Fizetési határidő: május 19.

298. aukció:
Megtekintés: május 15-18 között;
Tételek átvétele: május 22-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 2;
Elszámolás: június 6-tól

27. Nagyárverés:
Megtekintés: május 15-25 között



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés