Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 149

Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. 1-2. köt. Bp., 1902-1904, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15323.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Az én házam - Az én váram. Szerk.: Irsy László. Hogy építsem, hasznosítsam házam, kertem, otthonom 1. kötet. Bp.,(1933), Palladis. Számos szövegközti és egészoldalas ábrával. Kiadói félvászon-kötés, leragasztott borítóval, de belül jó állapotban. Unicus! A három kötetesre tervezett munkának csak ez a kötete jelent meg.
15324.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Branczik-Fehérvári-Hajdú-Prakfalvi: Modern és szocreál - Építészet és tervezés Magyarországon 1945-1959. Bp., 2009. Magyar Építészeti Múzeum.
15325.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15326.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Weichinger Károly/Rimanóczy Gyula Bp., 1994. OMvH Magyar Építészeti Múzeum.
15327.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Jó állapotban.
15328.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kondor Béla. Kogart kiállítások. Bp. ,2006, Kogart. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15329.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Malonyai Dezső: A fiatalok. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Katona Nándor, Magyar-Mannheimer Gusztáv, Rippl-Rónai József. Művészeti Könyvtár. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
15330.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15331.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Sisa József: Szkalnitzky Antal (Egy építész a kiegyezés korabeli Magyarországon) Bp., 1994. Akadémiai Kiadó
15332.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ferkai András: Pest építészete a két világháború között - The Architecture of Pest. Bp., 2001. Modern Építészetért Kht. Az első borítón hajtásnyom.
15333.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bánszky Pál: A képzőművészet vadvirágai. The wild flowers of Fine Arts. 100 népművészeti és naiv szemléletű magyar alkotó. 100 Hungarian Artists of Popular and Naive Approach. Budapest, 1997, Szerzői kiadás. Kiadói kemény papírkötés, magyar és angol nyelven. A szerző által dedikált. / Paperbinding, in hungarian and english language. The author dedicated.
15334.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft