3 bábjátszással kapcsolatos könyv:
Belitska-Scholtz Hedvig: Vásári és művészi bábjátszás Magyarországon 1945-ig. Tihany, 1974, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
A. Fedotov: A bábu anatómiája. Bp., én., Népszava. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Bod László (szerk.): A bábjáték könyve. Bp., 1949, MNDSZ Országos Központja. Kiadói papírkötés, a könyvtest félig elvált a borítótól.
Czímer Károly: A művelődés és művészet története mindkét nembeli ifjúság számára. Bp. 1897. Franklin. 192 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
László-Martyn-Takáts: Rippl-Rónai emléknapok, Régi képtár I. olasz mesterek XIII-XVIII. század, Telcs Ede, Endre Nemes Múzeum. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
Edvi Illés Gyula: Az esztergomi főszékesegyház. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták.