15762.
298. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Armando Fefe: Storia de meo patacca. Roma, 1967, Editrice Policromografica, Roma. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült állapotban, kijáró címlappal, kissé sérült kötéssel, gyerekfirkával, színes egészoldalas illusztrációkkal.