15763.
298. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Karl May: Winnetou 3. rész. Karl May's Gesammelte Werke IX. kötet. Dresden, é.n., Karl May Verlag. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopottas hátsó borÃtóval, kissé laza fűzéssel, német nyelven. / Linen-binding, in German language.