15757.
298. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Ottokar Maria Schlechta von Wssehrd: Der Fruchtgarten von Saadi. Aus dem Persischen auszugsweise übertragen. Wien, 1852, K.K. Hof- und Staatsdruckerei, 1 t.(címkép)+233+1p.+9 t.(fejezet eleji illusztrációkkal.) Első kiadás. Korabeli fűzött papírkötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven, / Paperbinding, with worn cover, with damaged spine, with spotty pages, in German language.