https://darabanth.com/

Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 32

Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban.
15473.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.119
32.000
0.027
BTC
A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, Pátria Irod. Vállaalt és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé viseltes állapotban.
15474.

A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, "Pátria" Irod. Vállaalt és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé viseltes állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.780
8.000
0.007
BTC
15475.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.780
8.000
0.007
BTC
A gazdaasszony alapismeretei. Kézikönyv a m. kir. háziasszonyképző és a gazdaasszonyiskolák, valamint a m. kir. háztartási-gazdasági tanfolyamok növendékei részére. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványa. Bp., 1942, Pátria, 228 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15476.

A gazdaasszony alapismeretei. Kézikönyv a m. kir. háziasszonyképző és a gazdaasszonyiskolák, valamint a m. kir. háztartási-gazdasági tanfolyamok növendékei részére. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványa. Bp., 1942, "Pátria", 228 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
16.000
0.013
BTC
15477.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC
N. Nagyváthy János: Magyar Practicus Termesztő. Bp., 1984, ÁKV. Kiadói műbőr-kötés. Reprint!
15478.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy