https://darabanth.com/

Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 32

Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban.
15473.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26.846
29.197
0.027
BTC
A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, Pátria Irod. Vállaalt és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé viseltes állapotban.
15474.

A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, "Pátria" Irod. Vállaalt és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé viseltes állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.711
7.299
0.007
BTC
15475.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.711
7.299
0.007
BTC
A gazdaasszony alapismeretei. Kézikönyv a m. kir. háziasszonyképző és a gazdaasszonyiskolák, valamint a m. kir. háztartási-gazdasági tanfolyamok növendékei részére. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványa. Bp., 1942, Pátria, 228 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15476.

A gazdaasszony alapismeretei. Kézikönyv a m. kir. háziasszonyképző és a gazdaasszonyiskolák, valamint a m. kir. háztartási-gazdasági tanfolyamok növendékei részére. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványa. Bp., 1942, "Pátria", 228 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.423
14.599
0.013
BTC
15477.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.067
10.949
0.010
BTC
N. Nagyváthy János: Magyar Practicus Termesztő. Bp., 1984, ÁKV. Kiadói műbőr-kötés. Reprint!
15478.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.067
10.949
0.010
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

298. aukció:
Elszámolás: június 6-tól

299. aukció:
Elszámolás: június 20-tól
Fizetési határidő: június 16.

300. aukció:
Megtekintés: június 12 - 15 között;
Tételek átvétele: június 19-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 30;
Elszámolás: július 11-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy