2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Szinházi Élet kiadása, 256 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval, egy-két foltos lappal.