https://darabanth.com/

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 100

Vályi András: Magyarország leírása, Mellyben minden hazánkbéli Vármegyék, Városok, Faluk, Puszták; uradalmak, fábrikák, huták, hámorok, savanyú, és orvosló vizek, fördőházak, nevezetesebb hegyek, barlangok, folyó vizek, tavak, szigetek, erdők, azoknak hollételek, Földes Urok, fekvések történettyek, külömbféle termésbeli tulajdonságaik, a betűknek rendgyek szerént feltaláltatnak. III. kötet. Buda, 1799, a Királyi Universitas Betűivel. Első kiadás, 16+688 p. Fűzött kötésben, a hátsó borítója és a gerince hiányzik, az elülső borító elvált a könyvtesttől, és kopott, foltos, a könyvtest egyben van, az elülső szennylap és előzéklap kijár, a hátsó előzéklap és szennylap hiányzik, a címlap széle kissé foltos. Hiánytalan, belül a lapok jó állapotban vannak.
15188.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
53.691
58.394
0.053
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15189.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
21.898
0.020
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Kerékgyártó Árpád: Magyarország történetének kézikönyve. Hetedik rész. Tíz év Magyarország legujabb történetéből. 1840-1849. I-II. I. kötet. A reform és nemzetiségi küzdelmektől a szabadságharc kezdetéig. II. kötet. A szabadságharc kezdetétől annak végig. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Korabeli kopottas egészvászon, II. kötet gerince kissé sérült, az elülső előzéklapján ceruzás bejegyzésekkel, ex libris-szel.
15190.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
21.898
0.020
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Huber Alfonz: Ausztria története I-III. Átdolgozta Baróti Lajos. Átnézta Pauler Gyula. Bp., 1899, MTA. Átkötött korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az I. kötet hátsó borítója sérült, elvált a könyvtesttől, de belül jó állapotban.
15191.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
21.898
0.020
BTC
Eladási ár:
6 000 Ft
Rátz Kálmán: A pánszlávizmus története I-II. kötet. Hodinka Antal előszavával. Budapest, é.n. (1941), Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés.
15192.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.423
14.599
0.013
BTC
Eladási ár:
4 000 Ft
Történelem Kor és Életrajzok. 6 mű egybekötve.  Brodarics István: Brodarics históriája a mohácsi vészről. Ford., bev. és jegyzetekkel ellátta Szentpétery Imre. Magyar Könyvtár. Bp., é.n., (1903.), Lampel Róbert. (Wodianer F. és Fiai) Angyal Dávid: Erdély politikai érintkezése Angliával. A mohácsi vésztől a szatmári békéig. Olcsó Könyvtár. Bp., 1902, Franklin-Társulat. II. Rákóczi Ferenc vallomásaiból. Ford. Kajlós Imre. Első füzet. Magyar Könyvtár. Bp.,(1903), Lampel Róbert. (Wodianer F. és Fiai) Berzeviczy Albert: Magyar utazók Olaszországban a múlt század első felében. Magyar Könyvtár. Bp., (1903.), Lampel Róbert. (Wodianer F. és Fiai) Apponyi Albert gróf válogatott beszédei. Összeáll. Kőrösi Henrik. (Magyar Könyvtár.) Bp.,(1902.), Lampel Róbert. (Wodianer F. és Fiai) Barabás Miklós: Barabás Miklós emlékiratai. Közli Kézdi Kovács László. (Olcsó Könyvtár.) Bp., 1902, Franklin.  Korabeli festett, aranyozott egészvászon-kötésben, 53+178+80+49 p.+1t.+85+237 p.
15193.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.423
14.599
0.013
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Irodánk május 29-én ZÁRVA tart!

Aukciós vásárlói jutalék:
22%

297. aukció:
Elszámolás: május 23-tól

298. aukció:
Elszámolás: június 6-tól
Fizetési határidő: június 2.

299. aukció:
Megtekintés: május 30 - június 1 között;
Tételek átvétele: június 6-án, 10 órától;
Fizetési határidő: június 16;
Elszámolás: június 20-tól

27. Nagyárverés:
Megtekintés: május 15-25 között
Tételek átvétele: május 30-án, 10 órától

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy

A Nagyárverés ideje alatt itt követheti a teremárverésen éppen kikiáltás alatt lévő tételeket.