https://darabanth.com/

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 126

Békés vármegye. Az előszót írta vitéz sarkadi Márky Barna Dr. Szerk.: Márkus György. Személyi adattárat összeállították Horacsek György, és Nyers István. Bp.,(1936), Békésvármegye Monográfiája.  Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
15000.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.248
0.050
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld. Írásban és képben. I kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete, (Bp., Athenaeum-ny.), 298+ 5 térkép (közte 3 kihajtható)+LX képtábla 30 lapon+1 kihajtható táblázat. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
15001.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
21.898
0.060
BTC
Eladási ár:
9 000 Ft
15002.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.423
14.599
0.040
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Hajdók Imre, Kőhegyi Mihály: Nagybaracska földrajza és története 1848-ig. Baja dolgozatok 2. Baja, 1976,(Türr István Múzeum), 280 p. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban. Megjelent 1200 példányban. Ritka!
15003.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
21.898
0.060
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15004.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
8.725
9.489
0.026
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15005.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.027
4.380
0.012
BTC
Eladási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

296. aukció:
Elszámolás: május 9-től

297. aukció:
Elszámolás: május 23-tól
Fizetési határidő: május 19.

298. aukció:
Megtekintés: május 15-18 között;
Tételek átvétele: május 22-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 2;
Elszámolás: június 6-tól

27. Nagyárverés:
Megtekintés: május 15-25 között

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy