Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 126

15012.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15013.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fried Ilona: Fiume. Bp.,2004, Enciklopédia Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15014.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
15015.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagykanizsa a régiók kapuja. Kanizsa, é.n, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15016.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Csoma Gergely: Moldvai csángó magyarok. Az utószót Domokos Pál Péter írta. Bp., 1988, Corvina. Kiadói papírkötés.
15017.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15018.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Meződy-Z. Szabó: Sopron: Egy város évszázadai. Bp., é.n. Révai
15019.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15020.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sulkowszky Zoltán: Motorral a Föld körül. Bp., 1937, Athenaeum. kiadói egészvászon kötésben, belül a gerincnél javított, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban.
15021.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Guido Piovene: Utazás Itáliában. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15022.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15023.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft