Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 126

Gallhuber, Julius: Dolomiten. Ein Führer durch die Täler, Orte und Berge der gesamten Dolomiten. 1-3. köt. Bécs, 1928, Reichenstein Verlag. Számos térképmelléklettel. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15072.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15073.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Szentendre története írásos emlékekben. A kötet anyagát írta, a dokumentumokat válgoatta Dóka Klára. Pest Megyei Múzeum XIII. Szentendre,1981, Pest M megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka és pár lap sarka gyűrött.
15074.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15075.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15076.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15077.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Frederick O Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15079.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15080.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15081.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15082.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Irány Magyarország! Idegenforgalmi Almanach 2007. 1. kötet. Bp., 2007, CompAlmanach Kiadó Kft. Kiadói papírkötés. 17. évfolyam.
15083.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft