Vegyes papír- és fémpénz tételek

Tételek száma: 11

1913. 20K (3x) + Románia 1991-1998. 200L-100.000L (8x) T:III,III-,IV Hungary 1913. 20 Korona (3x) + Romani 1991-1998. 200 Lei - 100.000 Lei (8x) C:F,VG,G
31056.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
5db-os rossz állapotú kis ezüst tétel, közte 1703K-B Duarius I. Lipót (0,41g), Ausztria 1858A 1/4Fl Ag Ferenc József T:2-,3 forrasztásnyom, kitörés, hajlott lemez 5pcs of various silver coins in bad condition, including Hungary 1073K-B Duarius Leopold I, Austria 1858A 1/4 Florin Ag Franz Joseph C:VF,F solder mark, cracked, curved
31057.

5db-os rossz állapotú kis ezüst tétel, közte 1703K-B Duarius "I. Lipót" (0,41g), Ausztria 1858A 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:2-,3 forrasztásnyom, kitörés, hajlott lemez 5pcs of various silver coins in bad condition, including Hungary 1073K-B Duarius "Leopold I", Austria 1858A 1/4 Florin Ag "Franz Joseph" C:VF,F solder mark, cracked, curved

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
5db-os vegyes emlékérem, kitüntetés és fémpénz tétel, benne 1965. Árvízvédelemért Érem Br kitüntetés mellszalaggal + 1968. 50 éves a magyar röntgen ipar - Medicor Budapest fém lemezérem műanyagtalpon (érem: 65mm műanyagtalp: 110x84mm) + DN Hollókő Br emlékérem sérült, plombált műanyagtokban (32mm) + Nagy-Britannia 1826. 6p Ag IV. György (5,26g/0.925) + Német Birodalom 1895. Berlini Nemzetközi Művészeti és Ipar Kiállítás Br emlékérem (51mm) T:1--3 5pcs of various commemorative medals, decorations and coins, including Hungary 1965. Flood-prevention Medal Br decoration with ribbon + 1968. 50th Anniversary of the Hungarian X-ray Industrie - Medicor Budapest sheet metal commemorative medal on plastic stand (medal: 65mm plastic stand: 110x84mm) + ND Hollókő Br commemorative medal in damaged, sealed plastic case (32mm) + Great Britain 1826. 6 Pence Ag George IV (5,26/0.925) + German Empire 1895. Berliner Ausstellung International Kunst und Industrie Erzeugnisse Br commemorative medallion (51mm) C:AU-F
31058.

5db-os vegyes emlékérem, kitüntetés és fémpénz tétel, benne 1965. "Árvízvédelemért Érem" Br kitüntetés mellszalaggal + 1968. "50 éves a magyar röntgen ipar - Medicor Budapest" fém lemezérem műanyagtalpon (érem: 65mm műanyagtalp: 110x84mm) + DN "Hollókő" Br emlékérem sérült, plombált műanyagtokban (32mm) + Nagy-Britannia 1826. 6p Ag "IV. György" (5,26g/0.925) + Német Birodalom 1895. "Berlini Nemzetközi Művészeti és Ipar Kiállítás" Br emlékérem (51mm) T:1--3 5pcs of various commemorative medals, decorations and coins, including Hungary 1965. "Flood-prevention Medal" Br decoration with ribbon + 1968. "50th Anniversary of the Hungarian X-ray Industrie - Medicor Budapest" sheet metal commemorative medal on plastic stand (medal: 65mm plastic stand: 110x84mm) + ND "Hollókő" Br commemorative medal in damaged, sealed plastic case (32mm) + Great Britain 1826. 6 Pence Ag "George IV" (5,26/0.925) + German Empire 1895. "Berliner Ausstellung International Kunst und Industrie Erzeugnisse" Br commemorative medallion (51mm) C:AU-F

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
33db-os vegyes magyar és külföldi jelvény, kitűző, díjérem és egyéb tétel, közte MAFC (Műegyetemi Atlétikai és Football Club) 1897 zománcozott jelvények, Tallinn városi jelvények, 2db jelzett Ag mandzsettagomb T:vegyes
31059.

33db-os vegyes magyar és külföldi jelvény, kitűző, díjérem és egyéb tétel, közte "MAFC (Műegyetemi Atlétikai és Football Club) 1897" zománcozott jelvények, "Tallinn" városi jelvények, 2db jelzett Ag mandzsettagomb T:vegyes

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
11
~76db-os vegyes fémpénz tétel, benne NDK, Szovjetunió, Bulgária, Jugoszlávia, Spanyolország, Kanada, Lengyelroszág T:vegyes ~76pcs of various coins, including GDR, Soviet Union, Bulgaria, Yugoslavia, Spain, Canada, Poland C:mixed
31060.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes fémpénz, díjérem, kitüntetés és emlékérem tétel ~400g súlyban, közte 1930. 5P Ag Horthy jobbra T:vegyes
31061.

Vegyes fémpénz, díjérem, kitüntetés és emlékérem tétel ~400g súlyban, közte 1930. 5P Ag "Horthy jobbra" T:vegyes

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
11
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes
31062.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9
31063.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9
31064.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9
31065.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
31066.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft