1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
1869 Megbőnvittetett közhasznu Nemzeti Kalendárium, 1869 közönséges évre. Ötvenötödik évfolyam. Pest, Bucsánszky Alajos Kiadói papírkötés, javított gerinccel, ragasztott címlappal, naptárbélyeg pecséttel a címlapon, de belül jó állapotban.
1870 Megbőnvittetett közhasznu Nemzeti Kalendárium, 1870 közönséges évre. Ötvenhatodik évfolyam. Pest, Bucsánszky Alajos Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, szamárfülekkel a lapokon, naptárbélyeg pecséttel a címlapon.