1943-1944 Az Egri Magyar Királyi Állami Dobó István Gimnázum évkönyve az 1942/1943 tanévről. LIII. évf. Szerk.: Kocsis Károly. Eger, Egyházmegyei Szent János Nyomda. Papírkötés, ragasztott gerinccel.
1944 To-Day's Cinema. News and Property Gazette. Angol filmes napilap május-augusztus közti számai egybekötve, egészvászon kötésben, sok színes filmplakáttal, cikkekkel, Tábori Pál emigráns magyar író ex librisével. Jó állapotban.
1944 Fotoélet. Fotóművészeti és tudományos szaklap. Szerk. és kiadó: Gyulai Ferenc. (1944. 1-12. sz. hiány: 5.; 6.; 9.; számok) 7db Mind jó állapotban
Kartonos
1944 Az Érsekújvári Magy. Kir. Állami Pázmány Péter Gimn. évkönyve az 1943-1944. tanévről. CII. tanév. Közzétette Mrena József. Érsekujvár, Vadász Ferenc. Papírkötés. Jó állapotban.