1911-1931 26 db halálozási értesítő, Nyessey József drávatamási uradalmi intéző és családja részére. Az elhunytak részben a Thassy és Nádosy családok rokonságába és ismertségébe tartozó személyek voltak. (Drávatamási, Nádosy-telep, Darány, Helesfa, Harkány, Barcs, Kastélyosdombó, Bükkösd, Vásárosdombó, Levél, Hegyeshalom, Modor, Cabuna, Pécs, Budapest, Pozsony, Nagyszombat, Gleißenfeld.)
1914-1920 Vegyes képes újság tétel, 7 db (2 db Képes Újság, 5 db Érdekes Újság), voltozó, többségében viseltes állapotban, többségében hiányzó borítókkal, szakadozott borítókkal.
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal, térképekkel, és reklámokkal illusztrálva, a napoknál ceruzás bejegyzésekkel.
1917 Miskei és monostori Thassy Elemér (1861-1917) halálozási értesítője. Drávatamási. Nádosy, Forgách, Pongrácz, és Perczel atyafisághoz köthető dunántúli (Zala, Somogy megye), és Heves megyei földbirtokos család sarja.
cca 1920-1940 Ricordo di Trieste, képes leporelló Trieste városáról, 32 képpel, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban, olasz nyelven./
cca 1920-1940 Ricordo di Trieste. Leporello with 32 pictures about city of Trieste, with damaged spine, but the other things are okay, in Italian languages.