2 800 Ft
Vachott Sándorné: Rajzok a multból. Emlékiratok. I. kötet. Nemzeti Könyvtár XLI. Bp., [1887], Aigner Lajos, Rudnyánszky A.-ny., VIII+360 p.. Kiadói kissé kopottas szecessziós egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg Könyvkötészetéből, a címoldal és az azt követő lap kijár.