Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 299
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1323174
15754
299
Villon testamentuma. Ford. Mészöly Dezső. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászonkötésben. 1394000
15755
299
Erdélyi József: Mutató. Versek. Turul falufüzetek 4. Budapest, 1939, Bólyai Akadémia-Turul Szövetség, 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. 1391050
15756
299
Kosztolányi Dezső: Mágia. Békéscsaba, 1920, Tevan-Kiadás, 84 p. Kiadói fűzött papírkötés. Második Kiadás! Felvágatlan példány! A papírborítója hiányzik! Megviselt állapotban! 1552437
15757
299
4800
Verne Gyula: A hódító Robur. Fordította Huszár Imre. Budapest, é.n. [1923], Franklin-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. 1553507
15758
299
Bársony István: A rab király szabadon. Fantasztikus állatregény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, a lapok egy részének a széle szakadozott, hiányos, pár lap kijár, az utolsó két lapon firka. 1553789
15759
299
Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és visszontagságai. Átdolgozta Gaal Mózes. Paget Walter rajzaival. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrálg egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, javított gerinccel, az elülső előzéklapon ajándékozási sorokkal, a hátoldala kissé foltos. 1552370
15760
299
Örkény István: Lágerek népe. Budapest, 1947, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, illusztrációkkal. Első kiadás. 1567732
15761
299
J. F. Cooper: Bőrharisnya. Ifjúsági Könyvtár 6. Bp., é.n., Légrády. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, viseltes, az elülső szennylap és a címoldal hiányzik, a hátsó szennylap hiányos, egy illusztrációval, hét illusztráció hiányzik. 1553767
15762
299
2200
Emilio Salgari: Cserna grófja. Az idegenek légiójában. Gennaro Amato egészoldalas illusztrációival. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, laza fűzéssel. 1553656
15763
299
Ortutay Gyula: Nyíri és rétközi parasztmesék. Buday György egészoldalas illusztrációival. Bp, 1982, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Reprint kiadás. 1336983
15764
299
Kilenc kéve hány kalangya? Anekdota a székelyekről. Bukarest, 1983, Kriterion. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1570689
15765
299
A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft