Cserhalmi Hecht Irén: A magyar drámairodalom történetéből. A francia romanticizmus korszaka. Bp., 1893, Ifj. Nágel Ottó. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
A magyar nemzeti irodalom kézikönyve műfajok szerint csoportosítva. A középiskolák felső osztályai számára. Szerk.: Lévay István. Eperjes, 1878, Rosenberg S, VIII+357+86 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, 79/80 oldalaknál kijáró lappal.
Kisfaludy Károly Minden Munkái V. Budapest, 1893, Franklin-Társulat. Hetedik bővített kiadás. Kiadói egészvászon. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.
A hivatal packázásai. Történetek a bürokráciáról. Összeállította, a bevezetőt, és a jegyzeteket írta Kováts Miklós. Bp.,(1950), Révai-Nyomda. Kiadói félvászon-kötés. Eötvös József, Eötvös Károly, Jókai Mór, Mikszáth Kálmán, Karinthy Frigyes, Veres Péter és mások írásaival.
Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937, Magyar Szemle. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.