Vegyes könyv tétel, köztük sorozatkötésűek is, nagyrészt szépirodalom, valamint Lenin "A békés együttélésről" japán nyelvű kiadása (Moszkva, 1977), stb., példányonként változó, nagyrészt jó állapotban, összesen 27 db
Kortárs magyar írók 1945-1997 bibliográfia és fotótár. II. kötet. K-Z. Szerk.: F. Almási Éva. Bp., 2000, Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Vegyes mesekönyv tétel, 4 db: Nagylaki József: Fantasztiszusz! Gergely Sándor rajzaival. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dao Ngogc Thang: Hogyan került Kuoi bácsi a holdra? A szerző rajzaival. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Bíró Gáspár: A fűzszínű virág. Bp., 2008, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés. Karakas Zoltán: Tudós Dudás. Mesék, lene...
Vegyes könyvtétel, 3 db, Magyar Ritkaság 3 kötete: Fortunatus és Magelóna históriája, Mikes Kelemen: Az idő eltöltésének módja, Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek. Bp., 1984-1987, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, valamint Kiadói kartonált papírkötésben.
Gárdonyi Géza munkái, 3 kötet: Szunyoghy miatyánkja. Második kiadás. Jó állapotban. Arany, tomjén, mirha. Legendák, evangéliumi álmok. Második kiadás. A hátsó szennylap hiányzik, a kötés sérült, a borító elvált a gerinctől, de a könyvtest egyben van. A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Hatodik kiadás. Jó állapotban. Dante, é.n, Dante. Kiadói egészvászon-kötés.
Vegyes ifjusági könyvek, 4 db: Fekete István: Vuk. Erich Kästner: Emil és a detektívek. Hugh Lofting: Doktor Dolittle cirkusza. Edith Nesbit: Tündérmesék. Különféle kiadásban. Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben. Jó állapotban.