Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I., és III. kötet. Elbeszélések. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, és gerinccel, az első kötet elülső előzéklapja lyukas.
Parsifal or the Legend of the Holy Grail. Retold from Ancient Sources with Acknowledgment to the Parsifal of Richard Wagner by T.W. Rolleston. Presented by Willy Pogany London, 1912, Harrap. Finely illustrated throughout in color and with 16 tipped-in color plates within decorative borders, numerous full-page illustrations, each text leaf with elaborate pictorial borders, the text in calligraphy. ...
3 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadozott gerinccel, ragasztott kötéssel. Kosáryné Réz Lola: Egy méter fehér szalag. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel. Farkas Imre: Klára Itáliában. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói ka...
Új idők lexikona 1.-12. kötet. Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval, kissé kopottas borítókkal, néhol kissé laza fűzéssel, a 2 és 3. kötet borítója sérült, a 12. kötet védő-, és előzéklapja kijár. A 24 kötetes lexikon 12 kötetbe kötve.
Petőfi Szótár I-IV. Petőfi Sándor életművének szókészlete. Szerk.: J. Soltész Katalin, Szabó Dénes, Wacha Imre, Gáldi László. Budapest, 1973-1978-1987, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, kicsit szakadozott papírborító szélekkel, de egyébként jó állapotban.