Fodor László: Novemberi vándorok. (Novellák.) Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, javított, cellux-szal ragasztott, de belül jó állapotban.
Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Elbeszélések. Móricz Zsigmond összes művei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
H. Sienkiewicz: Volodijovszki úr. (A kis lovag). Történeti regény. Fordította Szekrényi Lajos. Bp., é.n., Szent-István Társulat. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel.
Kapi Béla: Olthatatlan fákyla. Bornemisza Péter élete. Győr, 1942, Baross-nyomda. Uzsaly és Koncz (Harangszó nyomdája). Kiadói kissé kopottas illusztrált papírkötés.