Mécs László: Az ember és árnyéka. Kassa, 1930, Kazinczy Kiadóvállalat. Harmadik. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, pici sérüléssel a gerincen, Sinkó Ferenc (1912-1990) író névbejegyzésével. (Sinkó)
Tandori Dezső: Medvék minden újabb mennyiségben. Tandori Dezső grafikáival. Dozmat, 2007, Oskar. Átkötött műbőr-kötés, foltos lapokkal. Készült 1000 példányban. 333 a szerző aláírásával. A szerző által aláírt.
A Kisfaludy-Társaság évlapjai. Új folyam. Harminckettedik kötet. 1897-1898. Bp., 1900, Franklin-Társulat. Korabeli kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt...Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis sérülésekkel. Jó állapotban.
Somogyváry Gyula: És mégis élünk I-II. kötet (Egybekötve.) Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, ex libris-szel, de alapvetően jó állapotban.